гевгелија

Пронајдени се 8 резултати на тема „гевгелија“
Радио Милева

Тешко кој успеал да вежба покрај ваква глетка: Александра Накова во теретана стегната во хеланки и со бујните гради на мегдан (фото)

Моделот, ријалити учесничка, трендсетерка, за а некои и најпозната македонска старлета, Александра Накова, перидов е стационирана во...
Лице в Лице

Приказните за Александра Накова кои сите можат да ги дознаат: Гевгелиската убавица отвора бутик и ја носи Станија во Македонија! (ФОТО)

Социјалните мрежи се чудна алатка. Овозможуваат многу нешта, па дури и самиот да си направиш интервју со своите обожаватели, фанови,...
Радио Милева

Александра Накова демантираше дека е позитивна на коронавирусот, арно ама… Ако ПЦР тестот не лаже, тогаш кој ја „мафтосува“ јавноста? (ФОТО)

Пo  написите во домашните портали дека една македонска старлета која се забавуваше во Белград, се вратила во Македонија и е позитивна...
Радио Милева

Сандра-Африка „меша“ уште пред да излезе на бина: Вака изгледа раскошната задница на сексапилната убавица, одблизу! (ВИДЕО)

Српската пејачка Сандра – Африка иако нема манекенски пропорции, сепак важи за една од најсексапилните на естрадата. Она со што мајката...