гаф

Пронајдени се 3 резултати на тема „гаф“
Радио Милева

Марјана Станојковска со нов „бисер“: Пред 10 години ја повика на сцена да прими награда покојната Сашка Петковска, а сега наместо уредничката на МТВ Мери Попова да додели награда, водителката на сцената покани покојна актерка! (ВИДЕО)

Помина уште еден „Макфест“… Јубелејниот 35-ти, и покрај сите тешкотии, проблеми, недоумици и ризици заради Ковид -19 епидемијата, организаторите...
Радио Милева

Каков премиер – таква држава, а и такви медиуми: Кога „трагедијата“ ти е „традиција“, а Весна-Бејби ти е Весна Змијанац (ФОТО)

Еххх, Македонијо, земјо мачна, напатена… Покрај се што ни се случува, ни се случуваат и гафови од кои да ти е срам да си тоа што си. И...