фрли

Пронајдени се 4 резултати на тема „фрли“
Мегафон

Андреа се извини за непромислениот гест и скандалозното однесување со фрлањето на македонското знаме на земја (ВИДЕО)

Македонската претставничка на Евровизија, Андреа Коевска преку видео порака се извини што го фрли македонското знаме за време на фотографирањето...
Радио Милева

Милица Павловиќ го прекина концертот па му одржа лекција од добро владеење на еден „збеснат тинејџер“ (ФОТО)

Пејачката Милица Павловиќ во еден момент го прекина  својот последен концерт во Мионица, со добра причина. Имено, за време на настапот...