фраер

Пронајдени се 3 резултати на тема „фраер“
Радио Милева

Од срамежливо момче до згоден фраер: Се соблече Мартинијан Кириловски и ги покажа затегнатите мускули (фото)

Мартинијан Кириловски на публиката стана уште попознат по неговото учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Мартинијан...
Радио Милева

Сопругот на фолкерката Стоја ретко кој го видел, а тој е архитект и вистински фраер: Нема да верувате на каков бизарен начин пејачката го „ќарила“ (ФОТО)

Пејачката Стојанка Новаковиќ – Стоја се омажила за прв пат кога имала само 16 години, а на 17-годишна возраст го родила своето прво дете. Стоја...