фарма

Пронајдени се 11 резултати на тема „фарма“
Радио Милева

Славната актерка која своевремено важеше за најубавата жена на свет, денес има 70 години и живее со кокошки (фото)

На шеесетгодишна возраст, Изабела Роселини мислеше дека нејзината актерска кариера е завршена. Минатата година наполни 70 години, но...
Радио Милева

Беше учесник во „Операција триумф“ со нашиот Александар Белов, потоа влезе во релано шоу, па ја ожени својата професорка: Вака денес изгледа Никола Сариќ-Сајко (ФОТО)

Никола Сариќ – Сајко се прослави со учеството во „Операција триумф“ заедно со нашиот Александар Белов во 2008 година. Уште тогаш важеше...
Радио Милева

Лепа Брена наполни 61 година, а роденденот го дочека во Америка: Фолк дивата славеше на најнеобично место, на кое некои не би се појавиле ни да им платиш (ФОТО)

Лепа Брена ја напушти Србија и замина на патување во Америка, а нејзините обожаватели и следбениници на социјалните мрежи не заборавија...
Радио Милева

Ја паметите ли Кристина – Мандарина, расната улична продавачка на јужно овошје: Цицлестата убавица се сликаше како перверзна бабамразица! (ФОТО)

Кристина Пенава (22), сексапилната, цицлеста продавачка на мандарини, портокали и друго јужно овошје попозната како Кристина – Мандарина,...
Радио Милева

Заедно во „Фарма“, а можеби и во „Задруга 2“: Дали Станија и Кристијан Голубовиќ имаа секс во реланото шоу? (ВИДЕО)

Веста за влезот на Станија Добројевиќ во „Задруга 2“ одекна како бомба! Имено, ѕвездата веќе учествуваше на двапати во реалното шоу...
Радио Милева

Жешка лезбо милф акција под тушот: И Бугарите имаат своја „Фарма“… и реални секс скандали во неа! (ФОТО)

Секс скандал се плете околу една од учесничките во бугарското издание на годинешното реално шоу што се емитува кај нашиот источен сосед,...