фан

Пронајдени се 14 резултати на тема „фан“
Радио Милева

Снеже Велков позираше, а ќе се зачудите со кој се’ се фотографираше: Од шишка до трегери, кој во што повеќе „се ѕвери“! (ФОТО)

Водителката на емисијата „Нешто конкретно“,  Снеже Велков неодамна се пожали дека честопати нејзината шишка и паѓа како завеса пред...
Радио Милева

Го истетовирал на раката ликот на Јелена Карлеуша: Опседнат или искрено предаден, Ненад е нејзиниот најголем обожавател (ФОТО)

Контроверзната српска пејачка Јелена Карлеуша има илјадници обожаватели, но Ненад Младеновиќ (25) од Осниќ кај Бољевац е веројатно нејзиниот...
Радио Милева

Карлеуша соопшти дека во страшната сообраќајка го загуби својот најголем фан во Македонија: „Бобане ти благодарам… Засекогаш ќе бидеш во моето срце“

Кога треба да се жнее популарност, претворена во илјадници евра хонорар, регионалните ѕвезди се први да и се умилкуваат на македонската...
Радио Милева

Тој е единствениот македонски глумец за кој напишаа песна: Жал ми е, ама Лазар Бараков сите „ги шие“… (ВИДЕО)

Со старите македонски народни приказни израснаа многу генерации. Времето врви, генерациите се менуваат,  а приказните чиниш како да...