ема

Пронајдени се 5 резултати на тема „ема“
Радио Милева

Џамбазов ужива во уметноста на живеењето: Игор има страв од змии или… во старт се знае кој е газда, кој коси, а кој вода носи?! (ВИДЕО)

Се чини дека по долги години Игор Џамбазов во најновата љубовна идила одново ја откри уметноста во себе… Или се најде одново себе...
Радио Милева

Ова е жената на Бајага, на која и ги посвети сите свои песни: Ја сретнал во автобус и добил… „корпа“!! (ФОТО)

Момчило Бајагиќ Бајага е еден од ретките музичари од  естрадата, кој го задржува својот живот и неговата приватност подалеку од очите...