елена стефановска

Пронајдени се 78 резултати на тема „елена стефановска“
Радио Милева

Подготовките се во тек: Доаѓа големиот ден за Елена Стефановска – водителката го најави датумот за свадбата (фото)

За ТВ водителката Елена Стефановска, 2022 година почна на најубав можен начин. Во месец јануари на патување во Русија таа беше запросена...
Радио Милева

Елена Стефановска за првпат ја покажа мајка си: Водителката покажа од кого ја наследила убавината (фото)

Водителката Елена Стефановска уште на почетокот на годината имаше убав повод за славење. Имено, Елена и нејзиниот партнер Бојан Најдоски...
Радио Милева

По запросувањето во Русија, Елена Стефановска направи прослава во нејзиниот дом и откри кога ќе биде свадбата (фото)

Водителката на „Живот со стил“, Елена Стефановска ужива во љубовта со нејзиниот партнер, бизнисменот Бојан Најдоски. Тие секогаш кога...
Радио Милева

Секој би посакал да е на нејзино место: Елена Стефановска за Нова година замина во една од најубавите држави

Остануваат уште неколку часа да ја испратиме старата 2021 година и да ја дочекаме новата 2022 година. Некои новогодишниот амбиент ќе го...
Радио Милева

И да врне и да вее и бура да коси, за Елена Стефановска тоа ништо не е, таа живее живот со стил: Водителката ужива во зимските лудории на Копаоник

Зимската сезона е во полн ек, шаловите, зимските јакни, капутите во овој период се нашите најчести модни комбинации. Додека некои се...
Радио Милева

Елена Стефановска живее и позира со стил: Водителката во комбинација со животински принт ги собра сите погледи – „Маче, гориш“ (фото)

Водителката на „Живот со стил“, Елена Стефановска освен на ТВ екраните, активна и е на социјалните мрежи. Имено, таа редовно објавува...
Радио Милева

Безвременска убавина: Елена Стефановска, Татјана Стојановска, Вера Мештеровиќ и Светле Црнокрак се „дами со стил“

Некое непишано правило вели дека припадничките на понежниот пол не се прашуваат за години, а некои дами со текот на годините колку стануваат...
Радио Милева

Пар како од латиноамериканска серија: Елена Стефановска и нејзиниот партнер на одмор во Хрватска уживаат со стил (фото)

Водителката Елена Стефановска го користи секој слободен момент да оди некое егозтично патување од каде што често знае да ги почести...
Радио Милева

Елена Стефановска и Наташа Малинкова позираат во несекојдневни пози со провокативни дози: Двете дами во бикини се „поопасни“ од летните горештини

Претходното лето, лето 2020 ќе се памти. Поради пандемијата со коронавирусот која се уште трае и никако да заврши, претходното лето беше...
Радио Милева

Викенд на жешки деколтеа, длабоки како океан: Познатите Македонки сексапилни до максимум – која е фаворит? (ФОТО)

Тешко да помине лето без многу фотографии од познатите дами Македонки од нивните избрани летни дестинации за одмор. Така е секое лето… Повеќето...
Радио Милева

Елена Стефановска живее љубов со стил: Водителката ја покажа својата романтична страна – „Засекогаш ќе те сакам“

Водителката на емисијата со неколкугодишен стаж „Живот со стил“, Елена Стефановска живее таков живот. Иако во нејзината емисија интервјуираше...
Радио Милева

И за Елена Стефановска е отворена летната сезона: Водителката со стил позираше во бикини, но во фокусот паднаа нејзините гради (фото)

Иако календарски се уште не престигна летото, за некои од македонските јавни личности започна летната сезона. Имено, тие предвреме започнаа...