драгана спасовска

Пронајдени се 5 резултати на тема „драгана спасовска“
Радио Милева

Македонската старлета Драгана Спасовска: „Фактите говорат кој е во Дубаи, а кој во Македонија и јаде трачарски ла*на“ (ВИДЕО)

Материјалистите ќе кажат дека парите го вртат светот, а жените желни за лесен живот и брза заработка најчесто среќата си ја бараат во...
Радио Милева

Откако старлетата Драгана Спасовска заврши кај Слаткар во спот, заврши и во „Бекстејџ“ од каде порача: „Не сум родена за да сецкам салата и пијам ракија со мажот“ (ВИДЕО)

Старлетата Драгана Спасовска која своевремено македонската јавност ја запозна токму преку „Бекстејџ“ каде зборуваше за својот живот...