доказ

Пронајдени се 9 резултати на тема „доказ“
Радио Милева

Марија Луиса сама на себе си мириса на неволја: „Зад секоја успешна жена не стои никој, кој „к“ ќе и е… или баш и така не е!?“ (ФОТО)

Македонскат фолкерка Марија Луиса Тодоровска е мошне самокритична.  Тоа и самата го признава, па дури и јавно го сподели во Инстаграм...
Радио Милева

Иако Цеца и Брена можеби не се „први другарки“, децата сепак им се дружат: Анастасија откри дали Виктор и Сандра се се’ уште заедно? (ФОТО)

Неодамна во медиумите одекна веста дека Виктор Живојиновиќ и неговата девојка ја прекинале врската, апотоа и демантот од нејзина страна,...
Радио Милева

Елена Велевска со „доказ“ регираше на „дното“ на таканареченото новинарство: „Колку болен треба да е човек за да измисли вакви невистини?“ (ФОТО)

Во ова држава дефинитивно не се знае „кој пие , кој плаќа“? За жал цехот, на крајот го плаќаме сите ние, а најмногу оние што најмалку треба…...
Радио Милева

Осамна видео на кое Карлеуша и Врањеш заедно се шетаат по Акропол во Атина: Босанскиот фудбалер сепак не лажел? (ВИДЕО)

Додека скандал – аферата порно прељубата на Јелена Карлеуша се повеќе зема замав, медиумите од час во час објавуваат нови докази...