денес

Пронајдени се 20 резултати на тема „денес“
Радио Милева

Ова преслатко девојче денес е „кралица на силикони“ во Србија: Ќе погодите ли која старлета е на фотографијата? (фото)

Таа не крие дека за својот физички изглед е задолжен пластичен хируриг, а не ни крие ниту колку пари потрошила за пластични операции. Старлетата...
Радио Милева

Важи за една од најпознатите пејачки во „Ѕвездите на Гранд“, а вака изгледаше пред 15 години – ќе погодите ли која пејачка е на фотографијата? (фото)

4 пати се натпреваруваше во музичкото шоу. Александра Младеновиќ уште од дете сакала да биде пејачка, што и се исполни, а за тоа сведочат...
Радио Милева

Последната мисица на Југославија се уништи со пластичните опрации: Oткако се омажи со бизнисмен од Канада, се повлече од јавност, а еве како изгледа денес!

Последна Мисица на Југославија беше Славица Трипуновиќ, која подоцна започна да се занимава со  музика под уметничкото име Дијана,...
Радио Милева

Во „Пинкови ѕвездички“ го освои второто место, а сега Трајче Георгиев се најде на сцена со хрватската ѕвезда (фото)

Пред три години се појави во регионалното музичко шоу „Пинкови ѕвездички“, а публиката и жирито беа воодушевени од неговиот глас. На...
Радио Милева

Се прослави во „Кој сака да биде милионер“, а поради долг ја напушти Србија: Вака денес изгледа познатиот водител!

Некогашниот водител на српскиот квиз  „Кој сака да биде милинонер“, пред неколку години се пресели во Дубаи каде што сега се занимава...
Радио Милева

Пред 12 години се прослави во провокативниот спот на Инди, а денес Бојан Бјелиќ нема да го препознаете (фото)

Песната „Експресно“ пред неколку години стана хит, а многумина го паметат и провокативниот спот на Инди Арадиновиќ и Бојан Бјелиќ. Иако...
Радио Милева

Беше во врска со ќерката на Топалко, поради љубовта се повлече од сцена: Еве како денес изгледа Слоба Васиќ!

Кариерата на некогашната „Ѕвезда на Гранд“, Слободан Васиќ тргна по добар пат, но се се промени преку ноќ. Случувањата во неговиот љубовен...