деми роуз

Пронајдени се 21 резултати на тема „деми роуз“
Радио Милева

Поради нејзиниот з*дник настана хаос на Инстаграм: Старлетата ги распамети фановите – „што е ова?“

Британската старлета и инфлуенсерка Деми Роуз уште еднаш ја загреа атмосферата на Инстаграм. Имено, старлетата овој пат објави фотографија...
Радио Милева

Билјана Јотовска ја ископира Деми Роуз: Бугарскиот фитнес модел како британската старлета – во секси долна облека, по танга крај фрижидерот! (ФОТО)

Фитнес моделот Билјана Јотовска дури и во изолација не губи време,  па ако го погледнете на нејзиниот Инстаграм, ќе видите дека е  преплавени...
Радио Милева

Британската старлета Деми Роуз ни гладна ни жедна, ама затоа одново гола по дома: Ако ти е фрижидерот празен, наполни ги барем очите (ФОТО)

Една од ретките добри страни на карантинот е таа што по дома не мораме којзнае како да се облечеме, односно можеме да се шетаме раскомотени,...
Радио Милева

Старлетата гневна што мораше да слави роденден сама во карантин: Деми Роуз на короната и покажа среден прст, а на фановите внимание во топлес издание (ФОТО)

Старлетата Деми Роуз мораше да го прослави својот 25 роденден, сама во изолација. Таа првично планирала да го прослави овој датум со посета...