дејан георгиевски

Пронајдени се 4 резултати на тема „дејан георгиевски“
Радио Милева

Олимпискиот теквондо вицепрвак Дејан Георгиевски со „Маја гери“ за македонскиот претседател: Стево не е Путин (ВИДЕО)

Претседтелот на Македонија, Стево Пендаровски во својот кабинет го прими олимпискиот вицешампион во теквондо од Токио, Дејан Георгиевски....