данела арсовска

Пронајдени се 8 резултати на тема „данела арсовска“
Радио Милева

Регионалните медиуми не престанаа да пишуваат: Која е Данела Арсовска – жената која преживеа „бугарска афера“ и го доведе Заев до оставка! (ФОТО)

Главна вест во сите денешни срски медиуми се резултатите од локалните избори, а најмногу оставката на премиерот Зоран Заев, со тоа и...
Радио Милева

ДНК на естрадно-градоначалничка средба со Данела Арсовска: „Мајка си е мајка, татко може да ти биде секој“!

Во екот на кампањартта пред вториот круг локални избори во трката за иден градоначалник на Скопје, меѓу многубројните средби со граѓаните,...
Радио Милева

Данела Арсовска вратена од пред врата на зградата на Територијалната противпожарна единица – Автокоманда: Шилегов и забрани влез?

Денеска на независниот кандидат за градоначалник на Скопје, Данела Арсовска и беше забрането да влезе во просториите на Територијалната...
Радио Милева

Советник во кабинетот на премиерот Заев со погрдни зборови ја нарече Данела Арсовска, Перо – „Камиказа“ културно „го олади“ некултурниот владин чиновник (ФОТО)

Басистот на групата „Меморија“ Петар Георгиевски, познат како Перо – Камиказа е веќе обзнането дека е независен кандидат  за градоначалник...
Мегафон

Данела Арсовска – независен кандидат за град Скопје се сретна со Арбен Таравари и Беким Сали: Квалитетни и ефикасни решенија за Скопје и скопјани

Данела Арсовска, независен кандидат за град Скопје оствари средба со генералниот секретар на Алијанса за Албанците и актуелен градоначалник...