човек

Пронајдени се 5 резултати на тема „човек“
Радио Милева

Поради оваа српска пејачка, човек скокнал од балкон: „Тој… Надо те сакам, ќе умрам за тебе, а јас престрашена почнав да врескам!“ (ФОТО)

Пејачката Нада Обриќ во младоста беше многу атрактивна, згодна и сексапилна, па многумина посакуваа да бидат покрај неа. При гостувањето...
Радио Милева

Претседателот на ЛДП, Чедомир Јовановиќ ја поддржа Карлеуша, па Врањеш вака „го поздрави“ Чеда (ВИДЕО)

Српскиот политичар Чедомир Јовановиќ на почетокот на секс скандалот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш застана на страната на пејачката...