брза помош

Пронајдени се 12 резултати на тема „брза помош“
Радио Милева

Драма пред настапот на познатата српска пејачка: Љупка Стевиќ се онесвестила пред да се качи на бина, гостите се обиделе да ја вратат во живот (ФОТО)

Познатата српска пејачка Љупка Стевиќ викендов се онесвестила пред настап во еден клуб, наводно, непосредно пред да излезе на самата...
Радио Милева

Српската старлета ја шокираше јавноста: Тамара Ѓуриќ на важен настан се појави полугола, а ја донесоа на носила со Брза помош! (ВИДЕО)

Поранешната ријалити  учесничка, старлетата Тамара Ѓуриќ ги шокираше сите кога на еден голем настан во српската престолнина се појави...
Радио Милева

Инцидент: Кија Коцкар и Слоба Радановиќ се степале во неговиот стан, интервенирале полицијата и брзата помош

Денес, околу 5 часот наутро, Слободан Радовановиќ пријавил во полиција дека неговата поранешна сопруга Кристина Кија Коцкар влегла...
Радио Милева

Луна Ѓогани пиштела на цел глас од болки во главата, била итно пренесена во болница каде ја потврдиле подмолната болест!

Луна Ѓогани, наводно била пренесена во болница еден ден по враќањето од летувањето во Хургада. Луна за малку избегнала мозочен удар...
Радио Милева

Што е многу – многу е… и од Тамара и од Дарко: Не се знае кој повеќе ја претера, нашата евровизиска пејачка или чикашкиот камионџија? (ВИДЕО)

Евровизискиот успех на Тамара ја крена нацијата на нозе, ги запали социјалните мрежи и направи Македонија да се почувствува (нај)горда...