брод

Пронајдени се 10 резултати на тема „брод“
Мегафон

Македонски капетан со целиот тим на бродот од Пацификот со поддршка за ракометарите: „Една е Македонија“ (ВИДЕО)

Поддршка за македонските ракометари од Пацификот. На видеото кое е снимено на брод пловејќи по Пацификот се гледа и слуша како странци...
Радио Милева

Трагична смрт на уште една манекенка: Каролина скокнала во море да ги спаси своите кучиња, сопругот немоќно гледал како се дави (ФОТО)

Манекенката и топ модел Каролина Битенкорт се удавила на возраст од 38  години, додека се обидувала да ги спаси своите кучиња за време...