бобан мојсовски-мојсо

Пронајдени се 3 резултати на тема „бобан мојсовски-мојсо“
Лице в Лице

Стојне Николова се огласи за наводната врска со нејзиниот менаџер Бобан Мојсовски-Мојсо: „Бобан и неговата сопруга се мојата втора фамилија“ (ВИДЕО)

Фолк пејачката Стојне Николова важи за скромна девојка, која сака исклучиво да ја познаваат по нејзините настапи и песните. За приватниот...
Радио Милева

Стојне Николова и Мојсо споија убаво и корисно во карантинот: Ем ве забавуваат, ем вежбаат, ама не само песни, туку и нешто друго… (ВИДЕО)

Онлајн комуникацијата исполнета со информации, едукација и забава сакале или не, ни станува секојдневие, нов начин на живот. Во него,...
Радио Милева

Коронавирусот ги скара фолкерите – пејачката Сани и музичарот Мојсо: „Од такви како тебе ќе нае*еме“! (ФОТО)

Коронавирусот ги затвори луѓето дома, па очигледно не навикнати 24/7 да седими во 4 ѕида, кај многумина нервозта е присутна повеќе од вообичаеното....