бизнисмен

Пронајдени се 18 резултати на тема „бизнисмен“
Радио Милева

Геј афера го тресе српскиот фудбал: Двајца репрезентативци се во секс шема, а едниот се гледа и со синот на познат и успешен српски бизнисмен!?

Двајца српски фудбалски репрезентативци се бисексуалци и веќе извесно време се во геј врска, ексклузивно пишува српски Курир. И двајцата...
Радио Милева

Марија се мажи само за милионери: Бугарската пејачка има нов ултрабогат љубовник, со кого одново би застанала пред олтар“

Нова милионерски љубовен бран ја заплисна  „џепната венера“ на бугарскиот поп-фолк, пејачката Марија. До неодамна, сексапилната фолкерка...
Радио Милева

Владо Јаневски има нов имиџ со кој е ист како еден македонски политичар: Кој доби двојник, пејачот или екс – функционерот? (ФОТО)

На социјалните мрежи човек може се’ да види… Само отворете ги и полигонот за забава, понекоја информација и помалку едукција е...
Радио Милева

Бизнисмен платил 2.500 евра за се*с во хотел со Рада Манојловиќ и уште 1000 за цвеќе и му ја донеле Рада, ама… (ФОТО)

Членови на неодамна уапсената криминална група која се занимавала со подведување и проституција му понудиле на еден млад богат бизнисмен...
Радио Милева

Богат бизнисмен и нуди на Вики Миљковиќ 30.000 евра за 3 часа: „Само да биде близу до мене, па потоа можам и да умрам“!

Вики Миљковиќ со години е во среќен брак со сопругот Драган Ташковиќ Ташке, но сепак има мажи кои би сториле се за да ја освојат. Едно...
Радио Милева

И старата секс афера на Карлеуша одново актуелна: Сопругот Душко, сепак не е тој кој го снимал перверзното признание на „скандал дамата“ (18 + ВИДЕО)

Секс аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот на Огњан Врањеш во моментов ја тресе не само Србија, туку и целиот Балкан. Вулгарните преписки...
Радио Милева

Пред да се омажи за сегашниот сопруг, Драгана Мирковиќ била во 10 – годишна љубовна врска со овој бизнисмен

Драгана Мирковиќ денес е омажена за Тони Бјелиќ со кого има две деца и живее во Виена. Пред Тони, Мирковиќ имала љубовна врска која траела...