бивша

Пронајдени се 29 резултати на тема „бивша“
Радио Милева

Свадбата на Петар Грашо и неговата избраничка е на праг, а идната невеста ја шокираше јавноста: Хана Хуљиќ ќе носи венчаница од омилениот креатор на Данијела!?

Иако се шпекулираше дека венчавката на Хана Хуљиќ и Петра Грашо  ќе биде одложена поради ситуацијата со корона пандемијата, се чини...
Радио Милева

Запален џипот на бившата на Аца Лукас: Изгоре „Ренџ Роверот“ на Божана Вујиновиќ, старлетата од Бања Лука (ФОТО)

На најпознатата старлета од Бања Лука, Божана Вујиновиќ  и изгорел автомобилот, – џип марка  „Ренџ Ровер“ во подземната гаража на...
Радио Милева

Бившата бугарска мисица денес е секси милфица: Маги Сидерова покажа доблест и на 47 години да се соблече топлес (ФОТО)

Некогашната бугарска убавица Маги Сидерова ги вжешти страстите до усвитување откако нејзината речиси гола фотографија осаммна на...
Радио Милева

Бившата на Дарко Лазиќ ја шокирала неговата актуелна девојка: Марина Гагиќ по телефон и се заканила со ќотек на Барбара Бобак

Моментот што ја исфрлил Марина од колосек беше кога Барабара за медиумите изјави дека синот на Дарко, Алексеј, неа ја нарекува: „Мамо“. „Марина...
Радио Милева

Сопругата на голманот на српската фудбалската репрезентација е толку секси, што „не е за деца“: Ана јавноста ја запозна како девојка на синот на Цеца (ФОТО)

Сопругата на голманот на српската фудбалска репрезентација Предраг Рајковиќ, своевремено стана позната во јавноста откако  ги полнеше...
Радио Милева

Бившата хрватска претседателка стана глумица: Колинда Грабар Китаровиќ доби улога во новата хрватска ТВ сапуница (ФОТО)

Поранешната хрватска претседателка Колинда Грабар Китаровиќ прифати  да играше како специјален гостин улога во хумористичната телевизиска...
Радио Милева

Бившата порно ѕвезда има проблем, не може да си најде момче за сериозна врска: Сите мислат дека сум како на филм, да ме легнат и удри…!“ (ФОТО)

Поранешната американска порно актерка Лана Роудс (вистинско име Амара Мејпл) со 13 милиони следбеници на Инстаграм нема претерана причина...
Радио Милева

Нова љубовна афера: Турскиот милионер е луд по бившата на Аца Лукас – подготвен е сè да направи за да ја освои

Поранешната сопруга на Аца Лукас, Соња Вуксановиќ наводно е љубовна врска со турската ѕвезда Озкан Сен кој е познат како Мистер Џад. Поп...
Радио Милева

Кога бившата на Кајмакоски ќе ти се качи: Кристина Димитриевска покажа како се станува јутјуберка со совршено га*е… пардон, совршен глутеус (ВИДЕО)

Пејачка, мисица, манекенка, модел… Бившата сопруга на Даниел Кајмакоски по разводот очигледно решила да стане мултипрактик. Набројаното...
Радио Милева

Бившата на Даниел Кајмакоски најави пејачка кариера, ама засега… само се слика: Кристина ќе пее или само позира? (ФОТО)

Пред бракот со македонскиот победник на „Х-фактор“ таа беше речиси анонимна… Впрочем како и тој пред учеството во големото регионално...