бивша сопруга

Пронајдени се 6 резултати на тема „бивша сопруга“
Радио Милева

Огњен Амиџиќ ќе се „шлогира“ после објавата на неговата поранешна сопруга: Еве што објави Даниела од кое водителот ќе збесне (ФОТО)

Веридбата на Даниела Димитровска е тема во сите медиуми и портали во Србија, а љубопитноста уште поголема ако се знае дека се работи...
Радио Милева

Заладени односи: Дента кога го пријави Душко во полиција, Карлеуша ја отследи и оваа позната дама на Инстаграм, која и беше добра пријателка (ФОТО)

Како што пренесуваат тамошните медиуми, токму на денот кога популарната пејачка го пријавила сопругот на Душко Тошиќ за семејно насилство,...
Радио Милева

Осамнаа досега невидени фотографии на Џеј: Пејачот како дете, со Цеца пред да станат славни, на свадбата со неговата бивша сопруга Нада, но и со нашиот Тоше! (ФОТО)

Откако Џеј Рамадановски почина во својот стан во Дорќол,  тагата по него не стивнува. зад себе остави голем број хитови кои го направија...
Радио Милева

Аца Лукас би малку старо, малку ново: Цвеќе за бившата сопруга, па во прегратките на мистериозната русокоса (ФОТО)

Тимот на екипата на „Папарацо лов“  го фати „жив“ пејачот Аца Лукас како купува цвеќе. Се испостави дека букетот бил наменет за неговата...