бариш ардуч

Пронајдени се 33 резултати на тема „бариш ардуч“
Радио Милева

Магнет за женските погледи: Турскиот актер Бариш Ардуч е најсекси татко на прошетка во парк со синчето (фото)

Турскиот актер Бариш Ардуч и неговата сопруга и колешка, актерката Гупсе Озај станаа родители за првпат пред месец и половина, а оттогаш...
Радио Милева

Турскиот миленик на женските срца, актерот Бариш Ардуч нскоскоро ќе стане татко – еве ја и бремената сопруга (фото)

Турскиот актер Бариш Ардуч и неговата сопруга и колешка, актерката Гупсе Озај го очекуваат своето прво дете. Убавата вест на својот...
Радио Милева

Турските медиуми пишуваат дека тазе сопругата на трускиот актер Бариш Адруч е бремена, а таа веднаш се огласи по ваквата вест

Неочекуваната венчавка на турските актери Гупсе Озај и Бариш Ардуч одекна во медиумите како бомба. Додека продолжуваат пишувањата...
Радио Милева

Се ожени најпосакуваниот турски актер: Бариш Ардуч повеќе не е ерген, а на венчавката изгледаше едноставно и скромно, но сепак беше неодолив (фото)

Популарниот 33 годишен турски актер Бариш Ардуч, се ожени со својата девојка и колешка, актерката Гупсе Озај. Бариш и Гупсе беа во долгогодишна...
Радио Милева

Турскиот ерген бил во лажна врска со актерката Гупсе Озај, а други пак шпекулираат дека се венчале во тајност

Шармантниот, успешен и талентиран турски актер Бариш Ардуч постојано е на мета на фановите и медиумите кои и тоа како се интересираат...
Радио Милева

Бариш Ардуч, најпосакуваниот турски ерген славеше роденден: Дуваше свеќи, се забавуваше и пееше во живо заедно со бенд – еве како изгледаше тоа (видео)

Славниот турски актер Бариш Ардуч вчера го прослави својот 31-ви роденден, а иако не сака да открива детали од приватноста, на социјалните...
Радио Милева

Најпосакуваниот турски ерген го смени имиџот ама и ваков со повеќе килограми и поголема брада е неодолив за жените (фото)

Еден од најплатените и најбараните турски актери, Бариш Ардуч, или попознат како Омер од серијата „Вљубениот ерген“, денес изгледа...
Радио Милева

По подолго време новинарите го зачекаа турскиот заводик Бариш Ардуч, но не сакаше да зборува поради ненадејната смрт на колега (фото)

Бариш Ардуч или попознат како Омер од турската серија „Вљубениот ерген“ и актерката Гупсе Озај се заедно од 2014 година, а по подолго...
Радио Милева

(ВИДЕО) Не можеше да ги смири страстите: Омер и се фрли на својата девојка среде дискотека – почна жестоко да ја бакнува

Покрај многубројните гласини дека раскинале, турскиот актер Бариш Ардуч и Гупсе Озај се уште уживаат во својата љубов. Тие моментално...