барбика

Пронајдени се 13 резултати на тема „барбика“
Радио Милева

Сања – „Барбика“ како по навика… разголена покажа доволно, за секое машко чедо да биде задоволно од глетката кон фолкерката! (ФОТО+ВИДЕО)

Откако ја „запали“ јавноста со својата последна песна „Ковид и Секс“ од која стиховите од типот: „Дај вакцинирај ме, не игнорирај...
Радио Милева

Некои пејачки паѓаат на машки шарм, харизма, финансиска моќ… Знаете ли на што падна фолкерката Сања – „Барбика“? (ФОТО)

За пејачките од естрадата кружат разни гласини. Особено за фолкерките и нивниот љубове и интимен живот, па додека ги гледаат при нивните...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ како барбика: Наследничката на Цеца излезе во град со пријателките, а сите погледни беа вперени кон неа (фото)

Анастасија Ражнатовиќ слободно може да се каже дека е најекспонираната од децата на познатите. Особено откако и таа стана дел од естрадата,...
Радио Милева

„Ѕвездата на Гранд“, Теа Стошевска има најзаводлив поглед, ама… никој нема навика, да ја гледа в очи, цицлестата барбика (ФОТО)

Атрактивната пејачка Теа Стошевска привлекува се повеќе внимание. Особено со своите провокативни изданија, во кои се’ почесто и...
Радио Милева

Струмичката Барбика во секси долна облека во новиот спот: Во високи чизми и секси руба качена на хауба (ФОТО)

Фолкерката Сања Цинцева – Барбика деновиве го снимаше видеоспото за нејзината нова музичка тема која се’ уште нема добиено официјален...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ прошета низ Белград како барбика облечена во кусо розово фустанче и со долга руса коса (фото)

Младата српска пејачка Анастасија Ражнатовиќ се прошета низ Белград во кусо розово фустанче и долга руса коса, а многумина се согласија...