бар

Пронајдени се 12 резултати на тема „бар“
Радио Милева

Алекса и Дејана како во филм за возрасни: Во жешката акција пред камери во која не ја криеја интимата, се тресеше туш кабината! (ВИДЕО 18+)

Алекса Баруданов и Дејана Делетиќ по лудата забава во новото ријалити „Бар“, завршија голи под тушот во туш кабината. „Со Алекса повторно...
Радио Милева

Водителката на новото реално шоу „Бар“ се соблече без предрасуди: Набрекнати брадавици, голо тело, тетоважи и „празник за очи“ за возрасни мажи!

Јелена Николиќ, атрактивната ТВ водителката на емисијата „Контрашоу“ и новото реално шоу „Бар“ на телевизија Курир, ги остави сите...
Радио Милева

Ксенија од новото ријалити „Бар“ го избрука раперот Девито: „Ми бараше гратис пристап до моите голи фотографии на Онли фанс, за да може да маст**бира пред спиење“

Ксенија Крањец од Словенија , учесничка во реалното шоу „Бар“, жестоко го посрамоти раперот Девитo. Таа откри дека тој има „змија во...
Радио Милева

Учесниците во новото ријалити „Бар“ организираа модна ревија па се разголија: Голотија, згодни тела, секси долна облека и бујни облини (ВИДЕО)

Натпреварувачите во новото реално шоу „Бар“ на Телевизија Курир решија малку да се забавуваат, па приредија домашна модна ревија! Додека...
Радио Милева

Новото ријалити „Бар“ бетер од „Задруга“: Давор влезе со Кристина во бањата, па и покажа со што располага (ВИДЕО)

Откако следеше ТВ вклучувањето  во реалното шоу „Бар“, Кристина и Давор веднаш се осамија во бањата. Давор инсистираше Кика да му каже...
Радио Милева

Само што влезе во „Бар“, веднаш направи „дар-мар“: Жешката Ксенија Крањец е сон на сите мажи и во новото ријалити и на најзината „страница за возрасни“ (ФОТО)

Учесничката во најновото реалното шоу „Бар“, Ксенија Крањец од Словенија, веднаш штом влезе, направи хаос меѓу учесниците на шанкот! Атрактивната...
Радио Милева

Учесниците пресреќни бидејќи ќе ги забавува познатата ѕвезда: Милица Тодоровиќ ќе биде дел од новото реално шоу „Бар“

Во првото вклучување на реалното шоу „Бар“ на курир телевизија, учесниците открија дека на првата забава во петок ќе ги забавува Милица...
Радио Милева

Уште во првата емисија падна кавга во новото ријалити „Бар“: „Нејзе кога ќе ја е*еш, треба и ци*ките да и ги врзеш“! (ВИДЕО)

Новото риалити шоу на телевизија Курир почна вчеравечер, а натпреварувачите веднаш направија хаос на самиот влез. Ивана Враниќ Рудиќ,...
Радио Милева

Ова се натпреварувачите во новото ријалити „Бар“: За пари буквално касам, ме привлекува безобразлук, со моите атрибути постигнувам се’…“ (ВИДЕО)

Реланите шоу програми „Задруга“ и „Парови“ добиваат конкуренција. Од денеска на српската телевизија Курир започнува да се емитува...
Живот и Стил

На ова место можете да озборувате, да пиете кафе, да зборувате за култура, но коронавирусот не смеете да го споменувате

Менаџерката на еден бар во Италија очигледно и дошло преку глава од сè што е поврзано со Ковид-19, па затоа вовела ново правило за гостите:...