архива

Пронајдени се 6 резултати на тема „архива“
Радио Милева

Се прослави со улогата во филмот „Тома“ – ќе препознаете ли кој актер е на фотографијата? (фото)

Ja oсвои Србија и регионот со неговата глума, овој млад актер моментално е во центарот на вниманието на јавноста поради улогата во најпопуларниот...
Радио Милева

Ретро фотографии од Тијана Дапчевиќ: Пејачката извади фотографии од архива и покажа како изгледала некогаш (фото)

Македонската пејачка со белградска адреса на живеење, Тијана Дапчевиќ е активна на социјалните мрежи. Имено,таа често знае да објави...
Радио Милева

Како друг човек: Мики Црнокрак извади фотографија од архива – ќе го препознаете ли во вакво издание? (фото)

Сопственикот на модносто студио „Црнокрк“, Мики Црнокрак е активен на социјалните мрежи, па знае да објави што има ново на професионално...