анастасија деа богданоска

Пронајдени се 11 резултати на тема „анастасија деа богданоска“
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска го имаше најмедениот месец во животот: „Се учиме, јас од тебе, ти од мене…“ (ФОТО)

Македонската водителка и новинарка Анастасија Деа Богданоска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски – „Бетмен“ неодамна за прв пат се...
Радио Милева

Есента стигна, а на Деа и е пролет: Дали тоа Анастасија Богданоска – нашиот убав водителски цвет има свој скриен свет?

Водителката на Канал 5,  Анастасија Деа Богданоска е поетски расположена. Есента, која според временските прилики повеќе наликува на...