амбер херд

Пронајдени се 27 резултати на тема „амбер херд“
Радио Милева

Амбер Херд пишува книга во која ќе открие сè за бракот со Џони Деп? „Нејзината кариера е завршена, нема што да загуби“ (Фото)

Холивудската актерка Амбер Херд наводно е во преговори да напише книга за зголемување на приходите, откако изгуби милиони долари во...
Радио Милева

Џони Деп ќе и го прости долгот на Амбер Херт од 8 милиони?! Адвокатите на актерот навестија целосен пресврт (Видео)

Адвокатите на Џони Деп сугерираа дека актерот би можел да се откаже од отштета од 8 милиони долари што требаше да му ја плати неговата...
Радио Милева

Судската сага на Џони Деп и Амбер Херд продолжува: Се вмеша и Кевин Костнер – актерката била гола во неговата приколка

Судската битка меѓу Амбер Херд и Џони Деп трае од 11-ти април. Речиси секој ден на виделина излегуваат нови факти за минатото на актерите. Сега...
Радио Милева

Му била загрозена кариерата и трпел финансиски загуби: Џони Деп на суд се бранеше од наводните невистини дека е насилник (видео)

Деновиве се случуваат неколкуте судски рочишта во кои актерот Џони Деп е тужен од поранешната сопруга Анбер Херд која своевремено се...
Радио Милева

Џони Деп лежи без свест, а сладоледот кој му е во раката тече врз него: Амбер Хед објави скандалозна фотографија од својот поранешен (фото)

„Валканите алишта“повторно се изнесени на судењето во Лондон, каде се разгледува тужбата на Џони Деп против британскиот таблоид „Тhe...