20 години

Пронајдени се 24 резултати на тема „20 години“
Радио Милева

Глорија се пофали дека нејзиното ново момче е „секс машина“: Бугарската фолк пејачка ужива со 20 години помлад, кој и го украде на нејзината колешка Татјана (ФОТО)

Бугарската фолкерка Глорија влета во љубовна аера, откако веќе ја  обзнани врската со новиот љубовник кој е 20 години помлад од неа, и...
Радио Милева

Министерството за култура е „глувонемо“ за македонска музика и нема „чувство за осет“ за домашната естрада: И „ДНК“ и „Last Еxpedition“ ги „извисија“!

Резултатите од конкурсот на Министерството за култура за финансиска поддршка на проекти од национален интерес во културата, како и...
Радио Милева

Снеже Велков секој ден оди да вежба, а сега првпат замина на миникир: Водителката по 20 години стави лак на ноктите – на среќата и немаше крај

Некогашната македонска водителка Снеже Велков иако не е активна на ТВ екраните, е активна на социјалните мрежи. Имено, Снеже на „Инстаграм“...
Радио Милева

Како Брена и Бобо во младоста: Тијана Дапчевиќ и сопругот пред 20 години – една фотографија, милион спомени – еве како изгледаа пред две децении

Tаа е македонска пејачка, актерка, водителка со српско – македонска адреса на живеење. Тијана Дапчевиќ постојано е на релација Белград...
Радио Милева

Беше во затвор поради сомнеж во убиство и го изгуби семејството: Ова е таткото на Ана Кокиќ со кој не разговара 20 години

Пејачката Ана Кокиќ повеќе од 20 години не зборува со својот биолошки татко Стеван Кокиќ кој во една прилика за курир.рс истакна дека...
Радио Милева

Парис Хилтон по 20 години откри застрашувачки детали од својот живот: „Бев злоставувана, давена и тепана“

Парис Хилтон по 20 години откри трауми од своето детство. Богатата девојка снима филм “This is Paris“ за тоа како била злоставувана како тинејџерка...