10 години

Пронајдени се 24 резултати на тема „10 години“
Радио Милева

Познатата фолкерка својот син го родила на 16 години, а 10 години не и дозволувале да го види: „Никогаш не се откажав од него“

Фолкерката Тина Ивановиќ својот син го роди на 16 години, но својот син не го видела 10 години бидејќи нејзиниот поранешен сопруг и неговото...
Радио Милева

Цеца во фустан од пред 10 години, корисниците на Твитер не престануваат да коментираат: „Ова е за пофалба“ (фото)

Светлана Цеца Ражнатовиќ пред неколку дена уживаше на одмор во Кипар во друштво на сестрата Лидија и внукот Жељко. Таа речиси секојдневно...
Радио Милева

Тијана Дапчевиќ со отворено писмо се обрати на 10 – годишната себеси: „Кога ќе дојде тој дел, ќе видиш дека животот бил генерална проба“

Тијана Дапчевиќ едвај чекаше да се отворат границите за да замине некаде на одмор. Така, таа моментално ужива во Грција, а неодамна објави...
Радио Милева

Андријана Јаневска слави две брачни годишнини: Пред една деценија со оро во „Имес“, 10 години подоцна со домашна вечера (ФОТО)

На познатата македонска пејачка Андријана Јаневска музиката и е се’ во животот. Со неа е опкружена и дома и на работа и приватно и...
Радио Милева

„Ние повеќе не сме заедно“: Сопругата на Огњен Амиџиќ проговори за бракот, па ги збуни сите со изјавата

Сопругата на Огњен Амиџиќ, Даниела Димитровска беше гостинка во емисијата „Магазин ин“ каде сите ги збуни сите со својата изјава Имено,...
Радио Милева

Воопшто не се променила: Kaролина го прифати новиот предзвик на социјалните мрежи и покажа како изгледала пред 10 години

Деновиве нова игра на социјалните мрежи е предивикот „10yearschallange“  според кој треба да објавите фотографија од пред 10 години. Многумина...
Радио Милева

Пред да се омажи за сегашниот сопруг, Драгана Мирковиќ била во 10 – годишна љубовна врска со овој бизнисмен

Драгана Мирковиќ денес е омажена за Тони Бјелиќ со кого има две деца и живее во Виена. Пред Тони, Мирковиќ имала љубовна врска која траела...