Радио Милева одмазда

Стриптизета најави голи фотографии од принцот Хари на „Онли фанс“ (фото)

Стриптизета најави голи фотографии од принцот Хари на „Онли фанс“ (фото)

Кери Ројал (52), поранешна стриптизета, се заканува дека ќе објави фотографии од нејзиниот бакнеж со принцот Хари, направени во Лас Вегас на една од неговите луди забави.

Кери, како што пренесува „Дејли мејл“, сака да му се одмазди на принцот Хари кој ја бакнал.

Тој организираше забава со стриптизери во 2012 година во хотелот Wynn. Голите фотографии од тогаш 27-годишниот принц и жената која го гушка, објави The Sun пред 12 години.

Поранешната стриптизерка им кажа на новинарите дека има повеќе „материјал“ за да ја види светлината на денот и се закани дека сето тоа ќе го објави на нејзината страница OnlyFans.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carrie Royale (@carrieroyale)

-Имам повеќе негови многу проблематични фотографии кои јавноста никогаш не ги видела. Луѓето би биле шокирани од она што ќе го видат. Зошто го правам ова? Затоа што сум бесен на начинот на кој бев претставена во неговата книга, поточно ме навредува на најлош начин. Всушност, изненаден сум што воопшто се сеќава на мене затоа што беше многу пијан. Но, кога веќе ме стави во таа приказна, зошто не се сети на некои други работи во книгата, изјави Кери.

Поранешната стриптизета дури на аукција ставила пар црна долна облека што му припаѓала на Хари во 2022 година.

Наводно, тој бил гол, свирел гитара пред неа покрај базенот во Лас Вегас, пред да и подари црна долна облека.

-Кога се забавуваше во Вегас, сите го сакаа, особено неговата смисла за хумор. Барем овие панталони се потсетник како беше… кога Хари беше принцот на забавата. Штета што тој е сериозен овие денови. Дури и како оженет татко на две деца, тој треба да се опушти одвреме-наврем, заклучува Кери.

Фото: printskrin/instagram/princeharryofengland

To top