Радио Милева избрано друштво

Се снимаат и разговараат пред камерата: Членови на жирито од  „Ѕвездите на Гранд“ ги насмеаа сите иако не е јасен контекстот, ниту за што точно се работи

Се снимаат и разговараат пред камерата: Членови на жирито од  „Ѕвездите на Гранд“ ги насмеаа сите иако не е јасен контекстот, ниту за што точно се работи

Неодамна сите беа изненадени од информацијата дека Кеба ја замени Ана Бекута во жирито на шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Сепак, се чини дека фолкерот веднаш се вклопи во избраното друштво, а на Инстаграм профилот на Мили се појави урнебесен клип.

Имено, Мили, Босанац и Кеба се шегувале, а додека го правеле тоа се снимале и го објавиле на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MILIGRAM (@miligramofficial)

Не е јасно за какви шеги всушност станува збор, а веруваме дека музичарите користат „изрази“ кои имаат значење само за нив. Меѓутоа, во еден момент Кеба го нарече Босанецот „кринџ“ и сите се насмеаа.

Фото: printskrin/instagram/miligramofficial

To top