Радио Милева атомска секс бомба

Сара Рељиќ е „Емотивно недостапна“… ама само „Формално“: Неформално гори од сексапил и предизвикува неподнослива возбуда во кадрите од новото видео (ФОТО)

Сара Рељиќ е „Емотивно недостапна“… ама само „Формално“: Неформално гори од сексапил и предизвикува неподнослива возбуда во кадрите од новото видео (ФОТО)

Атрактивната пејачка Сара Рељиќ наскоро ќе ја израдува својата публика со својот прв албум наречен „Емотивно недостапна“.

Минатата недела Сара беше зафатена со снимање сцени за новиот спот за една од песните од тој прв албум.Станува збор за темата „Неформално“.Автор на оваа песна е Горан Ратковиќ Рале, а самата песна е во брз ритам, а текстот е повеќе од интригантен и провокативен.<

Таква беше и самата  Сара, и повеќе од тоа на снимањето на видеото.

Во еротска долна облека, мрежести хулахопки и црни кожени чизми над коленици со високи потпетици, секси аутфит во кој се појавува во сцените за екранизацијата на споменатата песна Сара изгледа како атомска секс бомба. Навидум „неформално емотивно недопирлива“, ама затоа максимално провокативна и заводлива.

Рељиќ снимаше и со едно разголено музкулето момче, оковано во ланци, во кои и самата пејачка инспиративно се потруди да му ги прикачи!

Инаку, Сара Рељиќ кариерата ја започна во „Ѕвездите на Пинк“, а потоа влезе во реалното шоу „Задруга“, по што се испроба и во натпревар  за убавина.Таа пред три години ја претставуваше Србија на изборот што се одржа во Доминиканската Република и го освои петтото место.

 

To top