Радио Милева „дива мачка“ во скапи „пљачки“

Пејачката среде лето одмара на поголема надморска височина: Милица Павловиќ разголена на планина (ФОТО)

Пејачката среде лето одмара на поголема надморска височина: Милица Павловиќ разголена на планина (ФОТО)

 Милица Павловиќ по концертите и успешните настапи во Србија и регионот реши да се одмори и да ги наполни батериите.

Пејачката за разлика од колегите кои избираат елитни летовалишта и хотели и многу скапи, егзотични дестинации, одлучила дека е подобро да го промовира српскиот туризам.

Милица се одмора, ужива и се опушта на српската планина Р’тањ во друштво на својата пријателка Драгана Стаменковиќ.

 

Павловиќ се соблече да се сонча, во никогаш попровокативно издание.

Испружена на лежалка како дива мачка, пејачката покажа со какво манекенско тело располага.

И можеби парите не ги фрла на некоја скапа дестинација, ама затоа за уживање на планина понела ништо помалку од папучи „Шанел“ кои чинат 1.500 евра и спортска капа која е оддамна распродадена, а некои веб-страници ја нудат и за 2.000 евра. 

Па сега Вие видете, кој во каков луксуз ужива и на што парите ги троши.

Фото и видео: Инстаграм/senoritamilica

To top