Радио Милева студиска провокција

Јована Јеремиќ со секси танц во студиото, се допира, пипка, гали и милува во фотелја: Водителката е мајстор на возбудата (ВИДЕО)

Јована Јеремиќ со секси танц во студиото, се допира, пипка, гали и милува во фотелја: Водителката е мајстор на возбудата (ВИДЕО)

ТВ водителката Јована Јеремиќ и бизнисменот Драган Станковиќ со месеци се во центарот на интересот на јавноста, а нивната врска ги интересира оние кои ја сакаат водителката, но и оние кои не сакаат „очи да и видат“. Сепак, на нејзините фотографии, видеа и изјави сигурно никој не може да остане рамнодушен.

Јованаа реши повторно да ја разбранува јавноста со видеото на кое танцува седната на фотелја и си се пипка, допира, милуваи гали по телото, додека во позадина свири песната „Драгане“.


Јована носи крем фустан со изразено деколте, а водителката не се потрудила премногу да ги сокрие градите од камерата.

Да потсетиме, Јована неодамна откри дека таа и Драган имаат секс три пати на ден, а така ја одржува линијата.

„Тоа е, како што заслужувам, редовен секс за појадок, ручек и вечера.Драган е добар, одличен, можам да ви кажам. Драган може и  се труди. Не се сомневајте, тој е премногу доминантен, го следи и овој муабет иако не е со нас, тој е како Големиот брат во секоја смисла. Сексот е одличен, тоа се подразбира, но важна е и здравата исхрана и редовниот тренинг. Тренирам секој ден, се грижам, но, покрај потребата за секс  водам љубов и затоа што го сакам Драган. Драган ме поддржа најмногу за да ослабам. Ми даде ветер во грб да симнам уште едно три – четири килограми, за да бидам, како што рече, прачка и сајла – изјави неодамна Јована за Република.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Фото и видео: Инстаграм/jeremicjovana

To top