Радио Милева
како извајана...

Гери Никол е „риба и пол“: Бугарската пејачка го растурила сиот свој телесен раскош мошне обилно, а сексапилот разбирливо, пуштен на најсилно (ВИДЕО)

Гери Никол е „риба и пол“: Бугарската пејачка го растурила сиот свој телесен раскош мошне обилно, а сексапилот разбирливо, пуштен на најсилно (ВИДЕО)

На атрактивната бугарска пејачка Гери-Никол не и е прв пат да го покаже задникот, но нејзините последни фотографии се навистина бомбастични.

Сексапилната убавица не престанува со провокативни фотографии и уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со жешка фотосесија.

Гери овој пат во секси облека за фотографиите со кои го преплави Инстаграм, кои всушност се снимки извадени од нејзиниот нов спот за песната „Те молам“ со кои побуди сериозен интерес кај нејзините обожаватели.

Сцените се на работ на експлицитноста, без оглед дали се во прашање оние во кои разголената русокоса танцува…

…Или можеби оние во кои таа е облечена во црна еротска комбинација од секси долна облека и сечени панталони одзади, кои ја потенцираат нејзината извајана, напрчена задница.

Видеото за „Те молам“ изобилува со еротски набој и сцени, во кои бугарската убавица го растурила сиот свој телесен раскош и тоа мошне обилно, а сексапилот разбирливо, пуштен на најсилно.

Впрочем погледнете го видеото и самите уверете се дека Гери Никол има „га*е и пол“(КЛИКНИ ТУКА):

Останати вести од Радио Милева