Радио Милева
зимска купка

„Ѕвездата на Гранд“ влажна и разголена среде зима: Александра Тадиќ – Ципка е „луда типка“ што на снегот ги прошета бујните облини или само така ви се чини? (ВИДЕО)

„Ѕвездата на Гранд“ влажна и разголена среде зима: Александра Тадиќ – Ципка е „луда типка“ што на снегот ги прошета бујните облини или само така ви се чини? (ВИДЕО)

Атрактивната фолк пејачка Александра Тадиќ – Ципка уште еднаш покажа дека е ултра секси типка. Само што овој пат „Ѕвездата на Гранд“ ја шокираше својата пубика откако откако се прошета разголена на снегот.

Ципка разголена среде зима, ја покажа својата  разголена задница, потопена до половина во водата на отворениот базен, додека надвор снегот се белее околу неа.

Веднаш потоа сексапилна фолкерка споделила и видеоклип на кој најпрвин плива во отворениот базен, а потоа излегува од него легнува на лежалките прекриени со снег, па откако ќе стане почнува да трчка „гола и боса“ по снегот, за на крај одново да заврши во базенот.

Се разбира истиот е исполнет со топла термална вода, која ги анулира минусната температура и студот, на кои навидум пејачката ја покажа храброста онака влажна да се прошета!

Во меѓувреме атрактивната пејачка најави дека ќе ја израдува својата публика со спот за новата песна наречена „Лудо, лудо“.

Ципка го најави својот нов спот со провокативно видео на кое таа е гола во запенета када, опкружена со разголи мажи.

Фото: Инстаграм принтскрин/aleksandra_tadic_official

Останати вести од Радио Милева