Радио Милева

Зулејка Ривера – девојката од “Despacito” во секси танц по танга (ВИДЕО)

Зулејка Ривера – девојката од  “Despacito” во секси танц по танга (ВИДЕО)

Откако хитот “Despacito” го освои целиот свет, многу мажи полудеа по преубавата мисица Зулејка Ривера, која се појавува во спотот.

На Инстаграм неа ја следат речиси еден милион луѓе, а фотографиите на нејзиниот профил се вистински раскош.  Иако поминаа 11 години откако стана Мис Универзум, Зулејка изгледа совршено и тоа постојано им го докажува на своите обожаватели.

Во најновото видео кое го објавила на оваа социјална мрежа, таа танцува во танга, а глетката е навистина рај за очите и мелем за душата.

Así me disfruto tu calentura ? #stopthehate ✋?

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Останати вести од Радио Милева