Радио Милева
сигурен рецепт

Зорица Брунцлик ја откри тајната на младешкиот изглед, а „зајкакот лежи“ во сексуланиот живот

Зорица Брунцлик ја откри тајната на младешкиот изглед, а „зајкакот лежи“ во сексуланиот живот

Зорица Брунцлик призна дека нејзиниот рецепт за младешки изглед е водење љубов, а открива дека тоа го прави трипати на ден со сопругот Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш.

Пејачката пред неколку дена ја прими наградата за концерт на годината на Балканските музички награди, а по тој повод им даде препорака на сите кои сакаат да ослабат како најлесно да го постигнат тоа.

Зорица, покрај советите за убав изглед, прокоментирала и наводите дека пред Нова Година отишла под нож.

– Ослабев! Јас направив! Еден месец не јадам ништо, односно научив да дупнам лажица. Секој може да ме погледне, да ми пријде, да види што се сменило. Мислам, не секој може. Ако мислите дека изгледам убаво, тогаш ви препорачувам да водите љубов три пати на ден, како што имам јас со мојот Кемиш. Ме одржува во форма – истакна Зорица.

– Дали направив нешто? И што велиш? Колку се променив од последниот пат кога ме виде? Мислам дека сум иста, само послаба и ти го кажав рецептот за тоа. Ако сакате да личите на мене, тогаш вежбајте водење љубов трипати, тоа е сигурен рецепт и нема да ви треба хирург. Не легнав под нож – нагласи Брунцлик.

фото:Инстаграм/Зорица Брунцлик

Останати вести од Радио Милева