Радио Милева
романтични

Знаат како да уживаат: Брена му упати емотивна порака на Боба, а од него доби романтичен подарок

Знаат како да уживаат: Брена му упати емотивна порака на Боба, а од него доби романтичен подарок
фото: принтскрин/инстаграм/лепа брена

Откако започна пандемијата со коронавирусот, пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ уживаат во заедничките моменти на разни патувања.

Моментално тие се одмараат во Црна Гора. Боба на Брена и купи романтичен подарок, а таа позираше покрај саканиот и му упати емотивна порака.

Имено, пејачката на Инстаграм објави фотографија на која позира покрај Боба, а се пофали и букетот од ружи кој го добила од сопругот.

фото: принтскрин/инстаграм/лепа брена

Цвеќето е посебно декорирано, а на врвот се наоѓаат нивните иницијали „ББ“.

„Покрај добар капетан секој ден е доживување“, напиша Брена.

фото: принтскрин/инстаграм/лепа брена

„Како е убаво да ве гледаме вака“, „Прекрасни сте“, „Многу романтично“, се само некои од коментарите кои може да се прочитаат под фотографиите.

 

Останати вести од Радио Милева