Радио Милева
јавно и среде бел ден

Злата Петровиќ не може без се*с, не бира ниту време, ниту место, а во ова најмногу ужива (фото) 

Злата Петровиќ не може без се*с, не бира ниту време, ниту место, а во ова најмногу ужива (фото) 

Злата Петровиќ неодамна призна дека имала многу врски со оженети мажи, но дека никогаш не им правела проблеми. Поради овие изјави Злата беше критикувана од многумина, а пејачката реши повеќе да не зборува за тоа, туку само за искуствата и местата каде водела љубов. Злата реши да раскажува само анегдоти за кои помалку ќе и се суди:

– Бидејќи бев осудена за шемите со зафатени мажи за кои раскажував претходно, не можам повеќе да зборувам на таа тема, но повторно сите се заинтересирани за таа моја страна. Имав врски и врски кога бев млада, а што се однесува до сексот, подобро е да го имам отколку да го немам – вели Злата, која сака секс, но најмногу во кревет.

-Не експериментирав премногу, во кревет сакам, но ми се случи да имам секс во автомобил среде бел ден. Се случи на паркинг, со тогашниот партнер, на патот до шумата,сокаче речиси  ќорсокак. Се соблеков и му скокнав. Никој не можеше да не види, па се опуштивме.  Тоа траеше кратко, па не се плашев. Петровиќ не еднаш објаснила дека не е „голем уметник“ во спалната соба, но и покрај тоа мажите се лепат за неа. 

– За мене секој е убав на свој начин. Некогаш моите пријателки врескаа од смеење кога им кажував дека некој ми се допаѓа, но кога ќе се појави хемијата мене не ми беше смешно. Не е важно како тие двајца се согласуваат во кревет. Ако нема доверба и пријателство кога ќе станеме од кревет, тогаш ништо не е важно, подобро е да се разделиме – вели пејачката.

Фото: Принтскрин/Ата Имаџес/Антонио Ахел

Останати вести од Радио Милева