Живот и Стил

Ваков тренд досега немало: Овие бикини се хит на плажите, а принтот им е посебен! (фото)

Ваков тренд досега немало: Овие бикини се хит на плажите, а принтот им е посебен! (фото)
фото:профимедиа

Среде лето пристигна нов тренд на женски модел на костими за капење, но не било какви. Овие се со принт од кравја кожа. Да, добро прочитавте!

Инфлуенсерките на Инстаграм потполно „полудеа“ за овој модел. Многу ѕвезди побрзаа први да објават фотографии во овоие бикини.

Дезенот просто мора да го имате ако се подготвувате за на плажа, бидејќи дезенот е толку впечатлив што сигурно ќе бидете забележани на плажа.

Вистински хит се и оние кои имаат опашка на пределот кај задникот!