Живот и Стил

Овошни салати за здрава ужинка

Овошни салати за здрава ужинка

Ви се јадеше нешто слатко, а освежително и здраво?
Се што ви треба се неколку видови овошје, исечкани, прелиени со лимонов сок и спремни за дегустација!

Црвено бобичасто овошје, банана, диња, киви … погледнете ги овие комбинации и одберете ја омилената!

На здравје!