Живот и Стил

Оваа жена го уби својот партнер, причината ќе ве шокира (видео)

Оваа жена го уби својот партнер, причината ќе ве шокира (видео)

Американка од Флорида била уапсена, откако со пушка го застрелала својот партнер за време на кавга поради неговото гласно `рчење.

Кога полицијата пристигнала во домот на 47-годишната Лори Морин, таа тврдела дека случајно испалила од пушката и го повредила својот партнер. Но, со истрагата било утврдено дека жената намерно пукала во него поради прегласното `рчење.

Мажот со кој Лори била три недели во врска, по жестоката кавга отишол во тоалетот, а по него влегла Лори со пушката и го застрелала.

Тој со прострелна рана бил однесен во болница , од каде велат дека е во стабилна состојба. Жената е обвинета за обид за убиство и се наоѓа во притвор.

извор:курир.мк