Живот и Стил

Ова се трите хороскопски знаци кои ќе добијат ПОНУДА ЗА БРАК овој месец…

Ова се трите хороскопски знаци кои ќе добијат ПОНУДА ЗА БРАК овој месец…

По врската, очекувано е секоја девојка да очекува понуда за брак. Ништо поубаво нема од тоа да се продолжи животот со саканата личност, да имате љубов и разбирање и со него да го минете секој момент од иднината.

Според астрологијата, ова се трите хороскопски знаци кои ќе добијат понуда за брак месецов:

Риби

Во месец јули постои можност да и кажете „ДА“ на својата љубов. Се очекува поради прекрасната љубов која ја имате да се круниса со прстен. Ако бидете изненадени не размислувајте. Овој месец е дефинитино најдобриот во годината за вас.

Јарец

По неколку месеци интензивна љубов, компромиси и желба да се развие врската, може, да започнете и да уживате во моментите на љубов кои ви ги пружа партнерот. И ова е токму најдоброто време за да ја добиете посакуваната понуда, онаа за брак и понатамошен заеднички живот.

Скорпија

Вашиот живот може да се промени во доста голема мерка. Вие го заслужувате тоа. Го очекувавте овој предлог доста долго време. Затоа, Јули ќе ви понуди многу, па оттаму конечно ќе добиете предлог за брак. Прв пат се чувствувате удобно.

извор:таратур