Живот и Стил

Му ја згрешија фризурата, па ја зема машинката и го избричи фризерот „лустер“ (видео)

Му ја згрешија фризурата, па ја зема машинката и го избричи фризерот „лустер“ (видео)

Момче од Кина незадоволно од својата фризура решило да се освети на исти начин.

Иако сите имаат лоши денови, ретко кој би се обидел на потег каков што направи ова момче.

Имено тој реши во свој раце да ги земе работите, па бидејќи не му се допаднала фризурата го седнал фризерот на столчето и го ишишал лустер.

На видео снимката се гледа како фризерот е приморан да седи мирно и беспомошно да гледа во огледалото додека муштеријата го шиша.

По инцидентот фризерот настанот го пријавил во полиција, а истрагата е во тек.

извор:курир.мк