Живот и Стил

Едноделни костими за капење хит за ова лето – овие мора да ги имате (фото)

Едноделни костими за капење хит за ова лето – овие мора да ги имате (фото)

Едноделните костими за капење годинава се враќаат на голема врата. Секако, главна причина за тоа се водечките топ модели.

Инстаграм профилите на славните тренд-сетерки се полни со слики од нив токму во едноделни костими.

Костимите со асиметрични резови се посебно впечатливи. Костим со само една прерамка е ултимативен хит.