Радио Милева

Ѕирнете во луксузниот дом на новопечената мајка Ана Кораќ (фото)

Ѕирнете во луксузниот дом на новопечената мајка Ана Кораќ (фото)

Ана Кориќ никогаш не криела дека партнерот ја опсипува со скапи подароци, па не е чудно што на мајката на своето дете и обезбедил луксузен живот.

Ана неодамна се породи и роди момче, а родителството, како што вели, многу ја променило.

Обожавателите на атрактивната старлета веднаш забележале дека нејзиниот партнер има дебел паричник, па не е чудно што потрошил многу пари на простор за живеење за да си обезбеди на себе и на своето семејство совршен дом.

Ана на својот Инстаграм профил објави фотографија од станот во кој е со своето дете и нејзиниот миленик, а сцената предизвика доста коментари.

Но, покрај идилата, сите го забележаа и ентериерот, а очигледно е дека се внимавало на деталите и дека се’ е украсено со стил, но без кич од ентериерот.

фото:Инстаграм принтскрин/Ана Кораќ

Останати вести од Радио Милева