Радио Милева
сон на посилниот пол

Жестока акција: Јелисавета Орашанин гола во кревет со нејзиниот колега (фото)

Жестока акција: Јелисавета Орашанин гола во кревет со нејзиниот колега (фото)

Популарната актерка Јелисавета Орашанин имаше жешки сцени со колегата Пеѓа Бјелца во серијата „Убиецот на татко ми“, а нивната глума и жестока акција остави голем впечаток.

По жестоката  сцена во популарната серија што ја снимија атрактивната бринета и Пеѓа, се крена вистинска врева, а актерката стана сон на посилниот пол.

Имено, Тијана која беше целосно гола во кревет, во серијата ја глумеше Јелисавета, а во собата го чекаше Никола кој го игра Пеѓа. Откако дошол, Тијана му се пожалила на Никола за болките во нозете, тој ја допрел нејзината нога, па ја фатил за меѓуножјето, каде по неколку моменти видно возбудена доживеала оргазам.

Јелисавета одлично ја одглумила  неверната девојка која гола во хотелската соба со чаша вино го сретнала својот сакан и без да кажат збор се впуштиле во „огнена игра“, додека нејзиното момче, кое го игра Небојша Глоговац, мислел дека пазарува во бутик.

Долго се зборуваше за секс сцената во хотелската соба, која беше многу експлицитна и реална, а атрактивната актерка потоа беше прогласена за најубава актерка, по која многумина полудеа, бидејќи на сите им се допадна нејзиното витко извајано тело.

Фото: Принтскрин/РТС ТВ/ Инстаграм

Останати вести од Радио Милева