Радио Милева
фризирана

Жена од султана ги надогради своите гради: Тијана Милентијевиќ ја покажа подновената предница (ФОТО)

Жена од султана ги надогради своите гради: Тијана Милентијевиќ ја покажа подновената предница (ФОТО)

Пејачката Тијана Милентијевиќ, како и многу нејзини колешки, направи естетски корекции за да го постигне посакуваниот изглед, а таа е една од ретките што јавно зборува за тоа.

Иако еднаш изјави дека е задоволна од својот изглед, во меѓувреме сакаше уште еднаш да ги зголеми градите, што за прв пат го покажа на снимањето на една од емисиите на Гранд, па откри зошто го направила тоа .

„Тоа е мала промена,  едноставно сакам да го правам тоа што ми се допаѓа, а ако сум си убава на себе, така и зрачам и тогаш им се допаѓам на сите луѓе околу мене“ – рекла Тијана, која тврди дека и покрај тоа што константно работи на физичкиот изглед, често наоѓа мани кај себе.

Нам жените секогаш нешто ни фали и секогаш ќе најдеме некоја мана и поплака дури и кога нема ништо лошо, но ни е простено. Мислам дека не претерав и сакав она малку што недостасуваше да додадам… Па летото да гори, а и да горат видеата“ – искрена е српската „жена од султана“.

Велат дека убавината боли, со што се согласува и Тијана, која не крие дека и оваа естетска процедура и била исто толку болна.

„Навистина многу боли, но се’ се трпи за убавина“ –  низ насмевка признава пејачката која тврди дека моментално е задоволна од својот изглед и не планира дополнителни промени. Не барем во скоро време.

А дали и се случило гостите да и стават бакшиш во градите и како таа реагира на вакви ситуации, дознајте во видеото во продолжение (КЛИКНИ ТУКА):

Останати вести од Радио Милева