Радио Милева
нова врска

Згодниот актер Џејсон Момоа има нова девојка?! Еве како изгледа (Фото)

Згодниот актер Џејсон Момоа има нова девојка?! Еве како изгледа (Фото)

Холивудскиот заводник Џејсон Момоа наводно е во врска со актерката Ејза Гонзалес, и тоа само четири месеци по разводот.

Според странските медиуми, двајцата се зближиле на снимање на заеднички филм, тврдат неименувани извори.

„Тие се заедно. Се грижи за неа“- рекол еден извор.

„Џејсон е на подобро место – според  друг, а третиот истакнал дека и двајцата се зафатени претежно со работа, но забавно им е да соработуваат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eiza Gore (@eizagonzalez)

Џејсон сѐ уште не ги коментирал овие наводи, како и неговата наводна девојка Ејза Гонзалес.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Ројтерс/марио Анзоуни/апфото/eizagonzalez

Останати вести од Радио Милева